e-mail: sekretariat@e-kompendium.pl | olkusz@sita.pl | tel.664183315 | tel.608313213 | Olkusz ul.Bóżnicza 12

 

 

Angielski

Skuteczna nauka języków ? nowoczesne metody 

Kraina Baśni ? język angielski dla najmłodszych dzieci

O ile nauka języka angielskiego w przypadku osób dorosłych lub nastolatków traktowana jest często przez nich jako proces żmudny, o tyle dzieciom zapamiętywanie informacji w tym zakresie przychodzi niezwykle łatwo. Szczególnie, gdy metoda nauczania wiąże się z beztroską zabawą, a taką formą rozrywki jest z pewnością opowiadanie bajek i baśni, które dzieci uwielbiają. Dlatego też warto połączyć przyjemne z pożytecznym i wykorzystując moc bajecznego świata sprawić, że angielski dla dzieci będzie doskonałym sposobem spędzenia czasu, który jednocześnie pozwoli przyswoić obce słownictwo i tym samym zaszczepić pierwsze struktury gramatyczne języka obcego.

Wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza pozwoliły na stworzenie unikalnego programu nauczania języka angielskiego, który gwarantuje doskonałe i szybkie efekty. Bogaty w środki dydaktyczne system, rozwija nie tylko umiejętności językowe, ale także wyobraźnię, co korzystnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Proponowany przez nas program sprawia, że angielski staje się łatwo przyswajalnym językiem dla najmłodszych dzieci. Dzieci w wieku od lat 2 do 9 posiadają naturalną zdolność przyswajania wiedzy. To właśnie w tym okresie warto wykorzystać ich wrodzoną umiejętność uczenia się i umożliwić im pierwszą przygodę z językiem obcym.

Jak uczymy?

Specjalnie opracowane pomoce dydaktyczne to m.in. kilka książek, które zawierają ciekawe bajki i baśnie. Każda z nich ma na celu nauczyć najmłodszych obcego słownictwa. Poprzez regularne ćwiczenia, dziecko nabywa umiejętność posługiwania się angielskimi słówkami w zakresie nazw kolorów, liczb, części ciała, zwierząt, owoców i warzyw oraz wielu, wielu innych tematów. Kolejnym elementem programu są wierszyki, piosenki i zabawy ruchowe, podczas których dzieci powtarzają poznane słówka. Dzięki temu utrwalają one nowe informacje, które na stałe zakorzeniają się w pamięci.

Wszystkich rodziców, którzy chcieliby wykorzystać potencjał intelektualny swoich pociech zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą szeroką ofertą pomocy dydaktycznych, w tym płyt CD, które wykorzystywane do ćwiczeń w domu lub w samochodzie mogą znacznie zwiększyć poziom akwizycji języka angielskiego.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących metody Kraina Baśni, prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji. Język angielski dla dzieci nie musi być nudny, a nasza metoda jest tego doskonałym przykładem.

 

Niemiecki

Uczyć ? bawiąc, sprawdzone metody nauki języków obcych

Kraina Baśni - język niemiecki dla najmłodszych dzieci

Małe dzieci mają naturalny dar przyswajania języków. Oprócz znakomitych umiejętności zapamiętywania informacji mają one także niezwykle wyczulony zmysł słuchu. Potrafiąc wyłapywać dźwięki, świetnie je potem naśladują. Dlatego też, warto wykorzystać potencjał rozwojowy dziecka w wieku od 2 do 9 lat i w tym okresie rozpocząć pierwszą przygodę z językiem obcym.

Bogate doświadczenie oraz fachowa wiedza Agnieszki Horyzy pozwoliły na opracowanie niezwykle skutecznego programu do nauki języka niemieckiego. System obfituje w różnorodne środki dydaktyczne, dzięki czemu rozwija umiejętności językowe dzieci, stymuluje ich wyobraźnię oraz rozwój intelektualny. Niemiecki dla dzieci metodą Krainy Baśni gwarantuje doskonałe efekty - powoduje, że język ten cieszy się coraz większą popularnością wśród najmłodszych dzieci.

Dlaczego my?

Tajemnica sukcesu drzemie w specjalnie opracowanych książkach, które zawierają niezwykle interesujące bajki i baśnie. Dzieci, którym czytane są zamieszczone w nich opowiadania szybko i efektywnie przyswajają obce słownictwo. Regularne powtarzanie słówek podczas późniejszych zabaw ruchowych, w trakcie zajęć muzycznych oraz innych form zabawy, takich jak m.in. mówienie wierszyków sprawi, że dzieci skutecznie utrwalą w pamięci niemieckie nazwy kolorów, kształtów, liczb, zwierzątek, warzyw i owoców oraz z zakresu wielu innych tematów.

Celem programu nauczania metodą Krainy Baśni jest wykorzystanie naturalnej zdolności dzieci do uczenia się języków obcych, a tym samym stworzenia im szansy na swobodną, bezstresową, odbywającą się w atmosferze pełnego bezpieczeństwa i dobrej zabawy naukę języka niemieckiego.

Rodziców, którzy pragną pozytywnie wpłynąć na rozwój intelektualny swoich maluchów, serdecznie namawiamy do zaznajomienia się z naszą niezwykle interesującą ofertą rozmaitych pomocy dydaktycznych. Proponowane przez nas płyty CD powiązane z materiałem z języka niemieckiego przerabianym na zajęciach mogą znacznie zwiększyć poziom akwizycji tego języka przez dzieci. 

 

Hiszpański

Nowoczesna metoda nauki języków obcych

Kraina Baśni ? język hiszpański dla najmłodszych dzieci

Udowadniamy, że hiszpański dla dzieci nie musi być nudny! Tym bardziej, jeśli nauka języka obcego odbywa się podczas zabawy, w której główną rolę odgrywa magiczny świat bajek. Pragnąc nauczyć dziecko umiejętności komunikacyjnych, niezwykle istotnym czynnikiem jest odpowiedni wybór metody. Jeżeli zostanie ona dostosowana do naturalnych zdolności przyswajania wiedzy w okresie dziecięcym, będzie wykorzystywać potencjał dziecka do szybkiego chłonięcia nowo poznanych informacji, a co najważniejsze pozwoli ona na naukę odbywającą się na polu zainteresowań dziecka, wówczas stanie się ona skutecznym i szybkim sposobem na poznanie hiszpańskiego słownictwa. Właśnie taka jest Kraina Baśni.

Agnieszka Horyza dzięki bogatemu doświadczeniu oraz fachowej specjalistycznej wiedzy opracowała autorski program do nauki języka hiszpańskiego. To niezwykle skuteczny system zawierający różnorodne środki dydaktyczne. Rozwija nie tylko umiejętności językowe dzieci ale także działa na wyobraźnię oraz rozwój intelektualny. To program, który gwarantuje bardzo dobre wyniki w szybkim przyswajaniu języka hiszpańskiego przez najmłodsze dzieci.

Stosowane techniki

Kraina Baśni jest metodą nauczania języka hiszpańskiego, której główną siłą są bajki i baśnie. Specjalnie opracowane pod względem nauczania języka hiszpańskiego opowiadania wprowadzają dziecko w świat nowego słownictwa z zakresu nazw części ubioru, kolorów, kształtów, liczb, posiłków, ubrań, a także wielu, wielu innych elementów. Hiszpańskie słówka są utrwalane w trakcie zabaw ruchowych, śpiewania piosenek, opowiadania wierszyków i innych form spędzania czasu. Konsekwencja w powtarzaniu słów sprawi, że język hiszpański zostanie na stałe utrwalony w pamięci dziecka.

Dla rodziców pragnących stymulować swoich maluchów do nauki języka hiszpańskiego w domu lub samochodzie mamy płyty CD z ćwiczeniami z zakresu języka hiszpańskiego ściśle powiązanymi z materiałem przerabianym przez najmłodsze dzieci na zajęciach.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat Krainy Baśni. W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.